O nas

4Semantics specjalizuje się w budowaniu produktów i rozwiązań biznesowych opartych na kognitywnej automatyzacji danych oraz na technologiach przetwarzania języka naturalnego.

SensID, nasz flagowy produkt, stosowany jest do automatyzacji danych zgodnie z wymaganiami RODO poprzez skanowanie, wykrywanie, klasyfikowanie oraz katalogowanie zarówno danych osobowych, jak i wrażliwych. Nasze technologie są również wykorzystywane do automatyzacji złożonych zadań przetwarzania dokumentów, które wymagają zdolności poznawczych człowieka. Więcej informacji znajdziecie na stronie 4semantics.pl.

Automatyzacja danych jest możliwa dzięki naszemu wyjątkowemu zespołowi inżynierów i naukowców z dużymi osiągnięciami w dziedzinie AI, NLP i inżynierii oprogramowania. Jesteśmy też beneficjentem projektu B+R dofinansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, co pozwala nam kontynuować budowanie przewagi konkurencyjnej w obszarach wydobywania wiedzy i uczenia maszynowego.

25+
osób zaangażowanych w rozwój produktu i firmy
7
pracowników z tytułem doktora i wyższym
(IP)^x
wykładniczy wzrost kapitału intelektualnego
4,8 mln PLN
wielkość projektu B+R dofinansowanego przez NCBiR

W 4Semantics wybraliśmy ścieżkę rozwoju opartą na kapitale intelektualnym. Realizujemy projekty badawcze, by tworzyć produkty, które nie boją się konkurencji.

Tomasz Rzeźniczak

Co-founder & CEO 4Semantics

Kontakt

Podaj poprawny adres e-mail

Wpisz wiadomość

Zaznacz zgodę

Dziękujemy za wysłanie e-maila!

Wysyłam e-mail...

Błąd wysyłania e-maila!